Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Światowy Dzień Poezji - ogłaszamy konkurs!

Światowy Dzień Poezji – święto obchodzone corocznie 21 marca, ustanowione przez UNESCO jesienią 1999 roku. Celem tego dnia jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie. UNESCO zadeklarowało, że ten dzień ma "dać nowy impuls, aby docenić poezję oraz poprzeć krajowe, regionalne i międzynarodowe ruchy poetyckie". Biblioteka szkolna pragnie włączać się w akcję i zachęcić Was do prezentacji swoich wierszy. Piszesz do szuflady? Napisz do nas! Na wiersze własnego autorstwa czekamy do 31 marca 2021roku. Spośród wszystkich wierszy wybierzemy najładniejsze, które nagrodzimy .
Podpisane wiersze wysyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CWAG Włącz duży kontrast