Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

GALA WOLONTARIATU 2016

W dniu 8 grudnia 2016 r. w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu, podczas której nagrodzono wolontariuszy konkursu Barwy Wolontariatu oraz wolontariuszy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Wśród nagrodzonych znalazło się ośmiu wolontariuszy naszej szkoły. Galę uświetniły występy artystyczne, a wydarzenie poprowadził Szymon Hołownia, który w krótkiej prezentacji przedstawił również działania Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka. Serdecznie gratulujemy naszym wolontariuszom i zapraszamy każdego, kto chciałby podzielić się swoim czasem, zdolnościami i pozytywną energią do Szkolnego Koła Wolontariatu.