Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Handlowcy znowu w akcji!

Tym razem uczniowie kształcący się w zawodzie handlowiec i sprzedawca uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Bankowa dotyczących oszczędzania i inwestowania, w ramach Światowego Dnia Oszczędzania. Podczas spotkania, uczniowie poznali rodzaje inwestycji oraz ryzyko związane z poszczególnymi produktami inwestycyjnym, dowiedzieli się w jaki sposób mogą inwestować swoje środki oraz jak oszczędzać.

 

Po warsztacie uczniowie analizowali ofertę banków w zakresie produktów oszczędnościowych wykonując zadanie praktyczne. Wycieczki przedmiotowe to świetny sposób na utrwalanie wiedzy teoretycznej w praktyczny sposób. Już wkrótce kolejne wyjścia, wszystkie osoby zainteresowane udziałem w wycieczkach przedmiotowy z zakresu ekonomii, przedsiębiorczości, marketingu zachęcamy do kontraktu z p. Mazurkiewicz lub p. Pelinską.