Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Tydzień przedsiębiorczości

Zbliża się koniec Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w którym uczniowie kształcący się w zawodzie technik handlowiec aktywnie uczestniczyli. W tym roku wzięliśmy udział w dziewięciu wykładach i warsztatach z zakresu przedsiębiorczości, dotyczących jej różnych aspektów, począwszy od etyki w biznesie, przedstawionej przez dr Irenę Kamińską- Radomską (znaną Mentorkę „Projektu Lady"), po zarządzanie kryzysowe, sposoby radzenia sobie ze stresem, techniki i metody stosowane przez skutecznego handlowca, aż po szkolenie prezentujące sposoby na przyciągniecie klientów w social mediach, prowadzone przez ekspertkę w dziedzinie marketingu-Monikę Czaplicką. W naszej szkole wierzymy, że wycieczki przedmiotowe nie tylko świetnie utrwalają zdobytą podczas zajęć wiedzę ale także poszerzają horyzonty.