Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

KONKURS BARWY WOLONTARIATU 2017

7 grudnia 2017 roku w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu, odbyła się uroczysta Gala „Opolszczyzna Aktywna Społecznie”. Podczas Gali podsumowano konkursy i wręczono nagrody Laureatom w następujących kategoriach: Barwy Wolontariatu 2017, Społecznik Roku Województwa Opolskiego 2016, Opolska Niezapominajka 2016. Uczennice klasy 4 TTH Magdalena Kula i Melania Smykała nominowane zostały w kategorii Barwy Wolontariatu 2017. Celem konkursu jest wyróżnienie osób zaangażowanych w różne formy działalności wolontarystycznej. Kapituła rozstrzygająca konkurs przyznała Magdalenie i Melani II miejsce. Serdecznie gratulujemy.

CWAG Włącz duży kontrast