Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Wolontariat w Domu Dziecka

Jak co roku podtrzymujemy naszą współpracę z Domem Dziecka w Tarnowie Opolskim. 28 stycznia 2013 r. mimo ograniczonej widoczności, zasp i zamieci śnieżnych wyruszyliśmy na spotkanie z tarnowskimi wychowankami. Program był jak zawsze napięty : animacje, gry, zabawy, pogaduchy i nie tylko… Wystąpiliśmy w roli prowadzących zajęcia … Jarek Liśkiewicz w stroju rycerskim uczył strzelać z łuku, inni z pomocą Pani Renaty Wołyńskiej zorganizowali warsztaty składania serwetek.

 

Jako przedstawiciele młodzieży uczącej się wzięliśmy udział w poważnej prelekcji na temat świadomego rodzicielstwa, patologii oraz problemu sieroctwa społecznego.

Wkrótce planujemy dalsze spotkania i kolejne atrakcje dla naszych przyjaciół. Zachęcamy innych do współpracy !

Wolontariusze w składzie: 1 TOT: Dominika Czubek, Dominika Fajlert, Klaudia Kuszaj, Agnieszka Okos, Julia Ruszczak, Ewelina Stempor, Daria Weron, 1TŻ: Basia Zielińska, 2 TOG: Jarek Liśkiewicz, Marek Widziak, Opiekunowie grupy: Jowita Sroka, Marta Czochara, Renata Wołyńska, Daria Okrajni. Wszystkie chętne osoby do pracy wolontariackiej serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji dotyczących kolejnych wyjazdów do DD w Tarnowie Opolskim udzielają: Pani Jowita Sroka i Pani Daria Okrajni

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

CWAG Włącz duży kontrast