Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

WSZYSCY JESTEŚMY ANIOŁAMI

Nasza szkoła włączyła się w akcję pomocy dla TELFETIT . Jest to miejscowość w Etiopii, położona w górach. Mieszkańcy nie mają elektryczności, a największym problemem jest brak dostępu do wody. Susza sprawia, że ludzie nie mogą uprawiać ziemi, co prowadzi do głodu i dużej śmiertelności. Akcja jest organizowana przez fundację WSZYSCY JESTEŚMY ANIOŁAMI, która dzięki wsparciu naszej szkoły i innych „Aniołów” chce wybudować tam zbiornik wody, który zapewni miejscowej ludności podstawy normalnego życia, oraz umożliwić lepszy dostęp do edukacji dla tamtejszych dzieci.

(Tu można znaleźć więcej informacji: http://wszyscyjestesmyaniolami.pl/dzieci-dzieciom.html )

W dniach od 18 do 19 stycznia wolontariusze wyszli na korytarze naszej szkoły, by zachęcić kolegów, koleżanki oraz pracowników naszej szkoły, do włączenia się w akcję pomocy dla Telfetit. Dodatkową atrakcją była FOTOBUDKA, w której każdy „Anioł” mógł zrobić sobie zdjęcie z anielskimi gadżetami.

Zebraliśmy 620 zł.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ANIOŁOM.