Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Pożegnanie klas czwartych 29 kwietnia 2022 r.

„Każda historia ma swój koniec, ale w życiu każdy koniec jest także początkiem nowej historii”.

29 kwietnia 2022r. pożegnaliśmy uczniów klas czwartych. Podczas uroczystego spotkania wyróżniono tych, którzy zdobyli wysokie wyniki w nauce i tych, którzy poprzez swoje zachowanie byli wzorem dla koleżanek i kolegów oraz sławili imię szkoły podczas konkursowych zmagań. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła absolwentom dyplomy i nagrody, a rodzicom w podziękowaniu za trud wychowawczy, listy gratulacyjne. Posypały się gratulacje i życzenia dla tych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki i dla wszystkich, którzy ukończyli szkołę!

W imieniu całej szkolnej społeczności życzymy Wam byście zrealizowali swoje marzenia i plany, bądźcie szczęśliwymi i dobrymi ludźmi. Pamiętajcie – zostawiliście w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 swoją, bardzo pozytywną cząstkę !!! Powodzenia na maturze! Trzymamy kciuki!

CWAG Włącz duży kontrast