Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

„Ale to już było i nie wróci więcej….”

25 kwietnia 2014 roku maturzyści z pięciu klas Publicznego Technikum nr 2 w Opolu zakończyli rok szkolny. Pożegnanie było dużym przeżyciem dla uczniów, gdyż był to ich ostatni dzień w murach naszej szkoły. Szkoły, w której każdy z nich pozostawił kawałek siebie , swoje przyjaźnie i sympatie , radość sukcesów i gorycz porażek .

W czasie uroczystości p. Bożena Czapska-Czoch, dyrektor ZSZ nr 4 w Opolu, wzorowym i osiągającym najwyższe wyniki w nauce uczniom wręczyła nagrody i dyplomy uznania.

W tym roku najlepszymi okazali się: Tomasz Karwat – 4 TG, Sara Nowak – 4a TH, Damian Gaida – 4 TG, Anna Dziallek – 4TOT, Andżelina Hupka – 4TG,Anna Huncza -4TŻ, Florian Hydel - 4TŻ i Kinga Skrzypczak – 4bTH.

Wyróżnienia otrzymali także najlepsi sportowcy, zdobywający przez cztery lata sportowe laury dla naszej szkoły: Kinga Skrzypczak, Paweł Dudzik, Adam Kozioł, Michał Mierzwa, Daniel Skorupa, Sebastian Warzecha, Dawid Wolny, Agnieszka Jarosz, Przemysław Skowron, Sandra Glapa, Andżelina Hupka, Wojciech Makohon, Rafał Kocot, Elżbieta Krajza i Adam Fidkowski.

Uroczystość została uświetniona przez rodziców uczniów. Pod ich adresem Dyrektor szkoły i wychowawcy klas wystosowali listy gratulacyjne oraz podziękowania za wychowawczy trud.

Po oficjalnej części akademii wszyscy mieli możliwość obejrzenia występu artystycznego uczniów klas trzecich. Muzycznie uświetniły go Mirela Sikora z klasy 3 TGO i Malwina Papiewis z klasy 1a TG. Po uroczystości maturzyści udali się wraz z wychowawcami do klas, aby pożegnać się w klasowym gronie.1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

CWAG Włącz duży kontrast