Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Podsumowanie akcji październik miesiącem zwierząt

Jak dobrze wiecie, przez cały poprzedni miesiąc w naszej szkole odbywała się zbiórka darów dla podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu, w ramach Światowego Dnia Zwierząt. W trakcie trwania zbiórki, prócz zebranej karmy, odbył się konkurs „Pokaż nam swojego pupila", który wygrała Julia Szeler i jej pupil Poppy oraz charytatywny trening Krav Magii, zorganizowanej przy współpracy z United Krav Maga Opole, poprowadzony przez Łukasza Kocieniewskiego, Instryktora United Krav Maga o stopniu mistrzowskim Expert 4- Członka Global Expert Team. 15 listopada grupa uczniów z klasy 1GTG oraz 1GTH, pod opieką Pań Patrycji Mazurkiewicz i Jessici Moritz przekazały nie tylko karę, której w tym roku zebraliśmy ponad 300 kilogramów, ale także akcesoria i zabawki dla podopiecznych. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy byli zaangażowani w całą akcje, dziękujemy za wasze wsparcie i pomoc.