Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Szkolne Andrzejki

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy, zgodnie z tradycją uchyla się rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb możemy dowiedzieć się, co czeka nas w przyszłości! 28 listopada uczennice klasy IV TOT przygotowały wróżby andrzejkowe dla wszystkich uczniów ZSZ4. W tym dniu sala 9 została przemieniona w "Salę Wróżb". Wróżki z IV TOT wszystkim chętnym przepowiadały przyszłość z kart, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia, sporządzały magiczne eliksiry oraz częstowały ciasteczkiem z wróżbą, które przygotowały uczennice klasy IIITGŻ. Wiele śmiechu i radości dostarczały młodzieży przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i jaki zawód jest mu pisany oraz komu w życiu się powiedzie. Wszystkim zaangażowanym uczniom dziękujemy za czary i wróżby, a uczestnikom życzymy powodzenia w ich spełnieniu.