Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Kurs animatorów czasu wolnego oraz technik relaksacyjnych

 

Kolejne grupy uczestników projektu "Wspólnymi siłami na czesko-polski rynek pracy” po obu stronach granicy uczestniczyły w kursach zawodowych dla przyszłych animatorów czasu wolnego oraz w kursach technik relaksacyjnych wellness.

Kursy odbywały się w dwóch terminach od 07.03 do 11.03.2022 oraz od 14.03 do 18.03.2022.

W każdym terminie w kursach brało udział 10 uczestników ze szkoły hotelarskiej w Jeseniku oraz 10 uczestników z naszej szkoły.

W programie znalazły się zajęcia teoretyczne z zasad bezpieczeństwa przy organizowaniu czasu dla dzieci oraz praktyczne gry i zabawy , które przyszli animatorzy mogą wykorzystać w swojej pracy. Kursy odbywały się on-linea zajęcia odbywały się w zmodernizowanej do tego celu sali.

Podczas osiemnastogodzinnego kursu technik relaksacyjnych wellness uczestnicy zapoznali się z pracą trenera fitness. Nauczyli się podstaw prowadzenia zajęć relaksacyjnych z elementami jogi , pilatesu oraz aerobiku.

Fotorelacja z kursów: 
https://www.facebook.com/214863362583054/posts/1146886122714102/

 

 

 

 

 

 

OFERTA EDUKACYJNA DLA MŁODZIEŻY

CWAG Włącz duży kontrast