Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Staże uczestników projektu w hotelach i restauracjach po obu stronach granicy 05.09.2022-16.09.2022

 

Uczestnicy projektu „ Wspólnymi siłami na czesko- polski rynek pracy” , realizowanym z programu Interreg V-A Republika Czeska –Polska przez dwa tygodnie od 05.09.2022-16.09.2022 brali udział w stażach zorganizowanych przez partnerów projektu . Uczniowie ZSZ nr 4 pracowali w restauracjach i hotelach w Jeseniku międzyi innymi w Willi Regenhart, Sanatorium Priessnitz , natomiast uczniowie z Hotelové školy Vincenze Priessnitze pracowali w Opolu w hotelach Mercure i De Silva. Podczas staży uczniowie mieli możliwość wykorzystać w praktyce umiejętności nabyte podczas kursów, przydały się również podstawy języka polskiego i czeskiego , które ułatwiały porozumiewanie się w czasie wykonywania obowiązków. Zarówno pracodawcy jak uczestnicy byli zadowoleni z przydzielonych im miejsc praktyk i międzynarodowej współpracy.

https://www.facebook.com/people/Projekt-Cz-Pl/100068501058015/

 

OFERTA EDUKACYJNA DLA MŁODZIEŻY

CWAG Włącz duży kontrast