Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Staże uczestników projektu w hotelach , restauracjach oraz informacjach turystycznych po obu stronach granicy 11.02.2019-22.02.2019

 

Uczestnicy projektu „ Wspólnymi siłami na czesko- polski rynek pracy” , realizowanym z programu Interreg V-A Republika Czeska –Polska przez dwa tygodnie od 11.02.2019-22.02.2019 brali udział w stażach zorganizowanych przez partnerów projektu . Uczniowie ZSZ nr 4 pracowali w restauracjach , hotelach oraz informacji turystycznej w Jeseniku i okolicach, natomiast uczniowie z Hotelové školy Vincenze Priessnitze pracowali w Opolu w hotelach i restauracjach w centrum miasta. Podczas staży uczniowie mieli możliwość wykorzystać w praktyce umiejętności nabyte podczas kursów, przydały się również podstawy języka polskiego i czeskiego , które ułatwiały porozumiewanie się w czasie wykonywania obowiązków. Zarówno pracodawcy jak uczestnicy byli zadowoleni z przydzielonych im miejsc praktyk , niektórzy otrzymali propozycję pracy podczas weekendów i wakacji.

Biesiada Opolska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Silva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hotel Regenhart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Infocentrum Jesenik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipova Lazne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

restauracja Labirynt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szara Willa

CWAG Włącz duży kontrast