Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Kursy językowe w Opolu i Jeseniku 18.03.2019 - 22.03.2019

 

Dwudziestu uczniów z Czech przyjechało do Opola. To już druga grupa uczniów ze szkoły hotelowej w Jeseniku, która uczyła się podstaw języka polskiego w naszej szkole. Oprócz podstawowych zwrotów, na kursie uczyli się słownictwa zawodowego z dziedziny turystyki i gastronomii. Podczas swojego pobytu w naszej szkole goście z Czech uczestniczyli w Dniu Otwartej Szkoły oraz w imprezach towarzyszących podczas konkursu „Regionalne Smaki”. W tym samym czasie w Jeseniku w Hotelové škole Vincenze Priessnitza nasi uczniowie zapoznawali się z podstawami języka czeskiego.

Kursy po obu stronach granicy odbywały się w ramach projektu „Wspólnymi siłami na czesko-polski rynek pracy” z programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska.

Fotorelacja z zajęć obu grup: https://www.facebook.com/214863362583054/

 

Uczestnicy kursu w Opolu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Uczestnicy kursu w Jeseniku

CWAG Włącz duży kontrast