Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Ferie zimowe w bibliotece

Podczas tegorocznych ferii zimowych w bibliotece ZSZ 4 uczniowie różnych klas technikum, oraz szkoły zawodowej i branżowej I stopnia, w tym członkowie szkolnego Klubu „Czytadło”, brali czynny udział w różnego rodzaju formach pracy. Niektórzy przygotowywali swoje prace plastyczne do konkursu profilaktycznego „ŻYCIE MASZ TYLKO JEDNO” i mogli skorzystać z pomocy nauczycieli w tym zakresie.

Inni uczniowie przyszli, by skorzystać z komputerów i spędzić czas przy herbacie i miłym towarzystwie uczniów spoza swoich klas. Panie nauczycielki zapoznały wszystkich uczestników z nowościami, które można w naszej szkole wypożyczyć, ale także dzięki zapoznaniu się z konkretnymi tytułami, polecić do lektury swoim znajomym z klasy. Chętni uczniowie pomagali Paniom uzupełniać teczki tematyczne, w których gromadzone są materiały pomocne uczniom w czasie przygotowań do matur lub też podczas pisania prac zaliczeniowych z różnych dziedzin.

Czas upłynął nam miło, w przyjaznej atmosferze, słodkościach, rozmowach na przeróżne tematy i herbatkach. Oczywiście zapraszamy do nas wszystkich uczniów szkoły, nie tylko w czasie ferii, ale przy każdej okazji!!! Miło nam będzie Was gościć. – Nauczyciele biblioteki ZSZ 4 w Opolu – mgr Katarzyna Kucharczyk, mgr Małgorzata Warzkiewicz.