Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Konkurs Barwy jesieni rozstrzygnięty

 

10 grudnia 2019 r. w bibliotece ZSZ nr 4 w Opolu został rozstrzygnięty konkurs Barwy jesieni. Celem konkursu było ćwiczenie uważności poprzez zatrzymanie w fotografii ulotnej chwili, dostrzeżenie w otaczającej nas rzeczywistości piękna natury, próba zapatrzenia się w barwy jesieni. Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie, wykazując się wrażliwością na przyrodę, ciekawym podejściem do tematu.

Spośród dostarczonych prac jury złożone z wszystkich chętnych uczniów poprzez głosowanie wyłoniło zwycięzców. W głosowaniu oddano 328 ważnych głosów. Głosowali zarówno Uczniowie, jak i Nauczyciele. Bardzo dziękujemy, że włączyliście się do naszej zabawy Zapraszamy do obejrzenia wystawy nagrodzonych fotografii, która znajduje się przed wejściem do biblioteki szkolnej.

Oto laureaci konkursu:

Miejsce I ex aequo : Żaneta Kupiec z kl. 1 GTE oraz Robert Kryska z kl.1 PTG

Miejsce II : Dominika Panter z kl. 3 TOT/THAN

Miejsce III: Martina Jeziorowski z kl.4 TH

Wyróżnienia: Andrzej Ovcharenko z kl.3 KU, Joanna Pawlak z kl.2 TOŻ, Patryk Pytel z kl.4 TOT, Natalia Złotnik z kl.2 ATG

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym. Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas spotkania świątecznego. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Przypominamy, że trwa konkurs na LOGO szkolnej biblioteki związane z charakterem naszej szkoły oraz EXLIBRIS, którym będziemy znakować nasze książki.