Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Więcej informacji o Cookies. Czytaj więcej...

Kryzys nam nie straszny!

W czwartek 14 listopada uczniowie klasy 1PTG wzięli udział w warsztatach dotyczących zarządzania kryzysowego, organizowanego we współpracy z Wyższa Szkołą Bankową w Opolu. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jakie sytuacje kryzysowe mogą spotkać ich w życiu codziennym oraz podawali przykłady działań, które pomogą im je przezwyciężyć. Po warsztatach przyszedł czas na wykonanie praktycznego zadania z zakresu obsługi klienta w gastronomii. Uczestnicy wycieczki musieli, między innymi dokonać klasyfikacji punktów gastronomicznych, dokonać analizy konkurencji oraz określić sposób obsługi klientów. Wycieczka została zorganizowana w ramach praktycznej nauki zawodu przez P. Mazurkiewicz oraz P. Wasika.